Dlaczego Newmor?

Newmor Polska to lider wśród dostawców materiałów wykończenia wnętrz obiektów komercyjnych.

Specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji tapet, wykładzin oraz paneli winylowych przeznaczonych dla obiektów użyteczności publicznej. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii dostarczamy okleiny oraz wykładziny, również z indywidualnymi wzorami. W naszej szerokiej ofercie znajdują się także nowoczesne i stylowe kolekcje, które pozwalają na wykończenie każdego wnętrza komercyjnego w niepowtarzalny sposób. Newmor Polska, dzięki wieloletniej współpracy z najlepszymi europejskimi i amerykańskimi producentami oraz dostawcami jest gwarancją najwyższej jakości produktów. Podstawą naszej działalności jest wiarygodność, a naszą ambicją jest nieustanne poszerzanie swoich możliwości. Jesteśmy liderem wśród dostawców, zapewniając pełne wsparcie dla klientów poszukujących rozwiązań wnętrzarskich w zakresie wykończenia ścian i podłóg oraz realizując najbardziej wymagające i prestiżowe projekty.

https://newmor.pl/wp-content/uploads/2021/06/security-2.png
Bezpieczeństwo

Partnerstwo oraz powiązania kapitałowe ze światowymi liderami w produkcji wykładzin i tapet obiektowych gwarantuje stabilność finansową oraz dynamiczny rozwój firmy Newmor Polska
https://newmor.pl/wp-content/uploads/2021/06/scroll.png
HISTORIA

Newmor Group LTD jest jednym z największych producentów i dystrybutorów profesjonalnych systemów ściennych działającym na rynku od 1967 roku.
https://newmor.pl/wp-content/uploads/2021/05/icon2.png
PROFESJONALIZM

Newmor gwarantuje profesjonalizm potwierdzony certyfikatami oraz referencjami. Zaufanie, jakim darzą nas klienci, motywuje nas do dalszej pracy i jeszcze efektywniejszych działań.
https://newmor.pl/wp-content/uploads/2021/05/icon3.png
DOŚWIADCZENIE

Zapewnia realizację w największych i najbardziej prestiżowych obiektach komercyjnych oraz użyteczności publicznej w Polsce i na świecie.
https://newmor.pl/wp-content/uploads/2021/05/icon4.png
KOMPLEKSOWOŚĆ

Kompleksowa oferta - doradztwo techniczne, projekt, produkcja, dostawa, montaż oraz serwis.
https://newmor.pl/wp-content/uploads/2021/05/icon5.png
SZEROKA OFERTA

Szeroka oferta produktowa zapewnia dopasowanie do potrzeb i preferencji klientów. Indywidualny wybór jakości wzorów, kolorów, tekstur zapewnia niepowtarzalny charakter każdego wnętrza.
https://newmor.pl/wp-content/uploads/2021/05/icon6.png
NOWOCZESNOŚĆ

Nowoczesne technologie - produkty zgodne ze światowymi standardami oraz nowoczesne wzornictwo wytyczające trendy na rynku.
https://newmor.pl/wp-content/uploads/2021/05/icon7.png
FUNKCJONALNOŚĆ

Funkcjonalność i trwałość - produkty o wysokich parametrach technicznych zapewniające użytkowanie przez wiele lat przy zachowaniu walorów estetycznych.
https://newmor.pl/wp-content/uploads/2021/05/icon8.png
PRESTIŻ

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem najlepszych światowych marek dających możliwość wyboru unikatowych produktów i realizacji designerskich wnętrz.

Nagrody i wyróżnienia

Co roku pracujemy na sukces firmy. Nasze starania i zaangażowanie zostały nagrodzone

Jasno wytyczona strategia, a także przemyślana polityka finansowa zapewnia klientom bezpieczeństwo i gwarancję realizacji każdej inwestycji. Jesteśmy wiarygodnym partnerem w biznesie. Newmor gwarantuje profesjonalizm potwierdzony certyfikatami, nagrodami oraz referencjami

https://newmor.pl/wp-content/uploads/2021/05/gazela-2020.png
https://newmor.pl/wp-content/uploads/2021/05/forbes2021_.jpg
https://newmor.pl/wp-content/uploads/2021/05/Dynamiczna-firma.png

Pin It on Pinterest