Carpet Design Tool – narzędzie do projektowania wykładzin i płytek

Kreator Halbmond – Carpet Design Tool to niezwykle proste narzędzie, które umożliwia personalizację wzorów poprzez rekoloryzację gotowych kolekcji dostępnych w wersji online. Laboratorium kolorów ma obecnie ponad 100 000 receptur kolorów, dzięki czemu może przeprowadzić wszelkie kombinacje barwne.

Krok 1: Wybierz jedną z kolekcji wykładzin dywanowych Halbmond.

Dopasuj wzór do charakteru pomieszczenia

Dopasuj wzór wykładziny do dowolnego pomieszczenia dzięki programowi do wizualizacji tekstur Carpet Design Tool. Jest to darmowe, łatwe w obsłudze i intuicyjne narzędzie do projektowania wykładzin i płytek dywanowych dostępne online. Program umożliwia wybór dowolnego wzoru z biblioteki wzorów wykładzin Halbmond, dowolną modyfikację kolorystyczną oraz prezentuje wizualizacje wzoru w przykładowym pomieszczeniu (pokój, korytarz, sala konferencyjna). Będzie niezwykle pomocny dla wszystkich, którzy chcą wyrazić swoją indywidualność.

Krok 2: Następnie wybierz jeden z gotowych wzorów Halbmond. W przypadku płytek dywanowych możesz również wybrać ich kształt.

Kreatywność i indywidualność

Wykwalifikowani projektanci wzorów Halbmond mają szerokie doświadczenie w kreacji wzorniczej. Dzięki temu wszystkie dostępne w bibliotece wzory są szczegółowo dopracowane w każdym detalu. Pozwalają one w dowolny sposób zaprojektować nadruk na wykładzinie niezależnie, czy jest to korytarz, pokój, restauracja, sala konferencyjna, czy zupełnie inne pomieszczenie. Opracowujemy indywidualne rozwiązania dla niestandardowych pomysłów. Skorzystaj z doświadczenia i kreatywności naszych projektantów, aby lepiej poznać reguły dotyczące wpływu wzorów i kolorów w zależności od charakteru pomieszczenia.

Krok 3: Zmieniaj dowolnie kolory poszczególnych elementów wzoru, aby dostosować wykładzinę idealnie do Twojej aranżacji.

Twój projekt dostępny od ręki

Kreator Halbmond umożliwia pobranie gotowych, zaprojektowanych plików oraz wizualizacji 3D z naniesionym wzorem. Stworzone i pobrane materiały umożliwiają zastosowanie ich w projektach i wizualizacjach. Na życzenie klienta produkowana jest próbka o wymiarach 1 m2 z wybranym wzorem w indywidualnej palecie kolorystycznej.

Krok 4: Sprawdź, jak stworzona przez Ciebie wykładzina prezentuje się na wizualizacjach 3D.
Krok 6: Pobierz plik PDF ze wszystkimi danymi technicznymi stworzonego przez Ciebie wzoru.

Zaprojektuj swoją wykładzinę

Przejdź do kreatora wykładzin i płytek dywanowych Carpet Design Tool.

Niektóre z realizacji przygotowanych z wykorzystaniem kreatora Carper Design Tool można zobaczyć w naszym nowym katalogu Hotel — pełnym topowych realizacji wśród obiektów hotelowych w Polsce i nie tylko. Sprawdź i zainspiruj się nieskończonymi możliwościami designu z Newmor Polska.

Chcesz być na bieżąco z naszymi artykułami? Zapisz się do naszego newslettera.

Udostępnij artykuł

Pin It on Pinterest