Panele winylowe Beauflor/Berry Alloc

 
 

Spirit Pro


 

Deski i płytki z kolekcji Spirit Pro cechują się luksusowym wykończeniem, w którym nawet najbardziej szczegółowe i najmniejsze detale są doskonale odwzorowane. Wszystko to zapewnia prawdziwą strukture drewna. Wybierz twardą podłogę winylową, która wygląda jak prawdziwe drewno! Kolekcja zawiera 16 desek i 10 płytek: idealna do restauracji, salonu wystawowego czy sklepu.

Katalog PDF

  •  
 

Spirit XXL


 

Deski z kolekcji Spirit XXL cechują się luksusowym wykończeniem w dużym wymiarze. Wszystko to zapewnia prawdziwą strukture drewna. Wybierz twardą podłogę winylową, która wygląda jak prawdziwe drewno! Kolekcja zawiera 8 desek: idealna do restauracji, salonu wystawowego czy sklepu.

Katalog PDF

  •  
 

Pure Click 40


 

Kolekcja paneli winylowych belgijskiego producenta w klasie użytkowej 32. 

 

Pure Click 40 XXL 


 

Kolekcja paneli winylowych belgijskiego producenta w klasie użytkowej 32.  duże deski XXL

 

Pure Click 55


 

Do wyboru jest tylko szereg luksusowych paneli imitujących drewno. Kolekcja wyposażona jest w rewolucyjny system zatrzaskowy, który znacznie ułatwia montaż ze względu na profil łączeniowy na wszystkich 4 krawędziach. Kolekcja dostępna jest z warstwą ochronną o grubości 0,55 mm w standardowych rozmiarach, które sprawdzają się przy dużym ruchu, na przykład w sklepach, restauracjach czy biurach.

Katalog PDF

 

Pure Click 55 XXL


 

Z kolekcją PURE Click wszystko jest możliwe! Do wyboru jest tylko szereg luksusowych paneli drewnopodobnych w długim rozmiarze. Kolekcja wyposażona jest w rewolucyjny system zatrzaskowy, który znacznie ułatwia montaż ze względu na profil łączeniowy na wszystkich 4 krawędziach. Kolekcja dostępna jest z warstwą ochronną o grubości 0,55 mm w długich rozmiarach, które sprawdzają się przy dużym ruchu, na przykład w sklepach, restauracjach czy biurach.

Katalog PDF

  •