Tapety obiektowe Len-Tex Volume 2

 
 

MODERNIZE


 

Modernize to wzór, który został stworzony jako pierwszy w siostrzanej kolekcji (Unify i Simplify), prezentuje nowoczesną wersję szewronu. To odważny i świeży geometryczny projekt, dostępny w 9 kolorach, w których znajduje się kombinacja jasnych, głębokich i neutralnych tonów.

 •  
 

UNIFY


 

Unify to gładka tapeta, którą można zestawiać z siostrzanymi wzorami Modernize i Simplify lub stosować samodzielnie, aby stworzyć harmonię w każdej przestrzeni. Unify zawiera uwielbiany i wszechstronny splot z tłoczonym, przygaszonym blaskiem i jest dostępny w aż 18 kolorach, od subtelnych do wyrazistych. Naturalne i ciepłe kolory to idealna baza do klasycznych i nowoczesnych wnętrz.

 •  
 

SIMPLIFY


 

Simplify to gra geometrii i ruchu kropek, które występują w różnym położeniu. Wzór umożliwia stworzenie subtelnej aranżacji lub odważnych wnętrz w zależności od wizji projektu, dostępny jest w bogatej gamie kolorystycznej, w której znajduje się 18 kolorów.

 •  
 

SOLASTA


 

Solasta ma zupełnie nowy wzór, który prezentuje ciekawą kolorystykę z efektowną fakturą. Przypominające cement lub świeżo zgrabiony piasek, poziome grzbiety i rowki Solasta pięknie przenikają pigmenty, tworząc atrakcyjny blask. Solasta oferuje idealną równowagę koloru i połysku w każdym komercyjnym wnętrzu.

 •  
 

AISLINN


 

Aislinn to wyjątkowy i swobodny przepływ kolorów i form stworzony przez popularną technikę akrylowego nalewania. Ten hipnotyzujący wzór oparty jest na oryginalnej, ręcznie robionej grafice stworzonej przez naszego dyrektora projektowego. Aislinn z nitkami lśniącego mylaru w połączeniu z idealną paletą jest dostępna w 9 czarujących kolorach.

 •  
 

ARBOREAL


 

Arboreal to piękna tapeta o strukturze płótna z naturalnym motywem lasu. Drobna mieniąca się złotem lub srebrem struktura nadaje tapecie dodatkowo elegancji.

 •  
 

BARISTA


 

Czysty, poziomy wytłaczany wzór o strukturze lnu w 25 odważnych, mocnych kolorach, wykończony metalicznymi lub perłowymi detalami; Barista to idealne tekstylne okleiny ścienne, które będą stanowić piękne wykończenie każdego wnętrza.

 •  
 

LINQ


 

Linq to okleina winylowa o wyraźnej mocnej strukturze drobnych wytłaczanych przeplatających się ze sobą kwadratów. Nawiązuje do skórzanych faktur.

 •  
 

AVIDON


 

Avidon to tapeta winylowa, która jest jednocześnie ponadczasowa i uniwersalna. Odrobina metalicznych odcieni zwiększa  wyrafinowaną paletę kolorów. Avidon jest idealny do wnętrz wymagających ostrego wyrazistego stylu.

 •  
 

BROOKLYN


 

Brooklyn to tapeta ze wzorem geometrycznym w pięknych pastelowych kolorach. Niepowtarzalna jakość z metalicznym połyskiem zapewnia wyjątkowy efekt wizualny. 

 •  
 

CODA


 

Coda to piękna tapeta o strukturze płótna inspirowana zwierzęcymi motywami. Idealnie sprawdzi się również w połączeniu z gładkim wzorem Coda Weave.

 •  
 

CODA WEAVE


 

Coda Weave to tapeta o delikatnym wzorze. Struktura linearna, gładka, matowa. Żywe kolory zapewniają piękny wygląd ściany.

 •  
 

RISING TIDE


 

Rising to okleina winylowa o wyraźnej mocnej strukturze przypominającej akwarele. Tapeta idealnie sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach.

 •  
 

CORONADO


 

Coronado to tapeta winylowa o delikatnej strukturze betonowej. Kolekcja została odświeżona o nowe akcenty kolorystyczne. Szeroka gama kolorów pozwala wybrać idealne rozwiązania do każdego wnętrza.

 •  
 

CELESTE


 

Celeste znajduje inspirację w śmiałych, malarskich pociągnięciach pędzla, które zostały połączone z metalizowanym filmem - artystycznym wyglądem, który emanuje blaskiem i wyrafinowaniem. Wybieraj z bogatej palety barw od przyciągającej wzrok bieli po promienne tony metalizujące.

 •  
 

ENVY


 

Envy uosabia elegancję. Wielobarwny lniany druk tworzy głębię, a towarzyszące mu wytłoczenia na lustrzanej powierzchni tworzą lśniące odbicia światła zapewniające wspaniały efekt świetlny. Wartstwa Mylar zapewnia promienny efekt wizualny, który przekształci każdą przestrzeń w niezwykłą.

 •  
 

FINESSE


 

Stworzyliśmy pięknie wytłaczany wzór tapety z dodatkowymi, eleganckimi, perłowymi akcentami. Dynamizm elementów przypominających trzcinę nadaje organicznej estetyki, a wielowymiarowe powierzchnie wychwytują światło, tworząc dynamiczny wymiar.

 •  
 

FREYA


 

Freya to piękna wertykalna tapeta o charakterystycznej strukturze. Ten oryginalny wzór jest inspirowany nowoczesną interpretacją motywów zaczerpnietych z natury. Doskonale sprawdzi się w każdej przestrzeni, w której utrzymana jest odważna stylistyka.

 •  
 

HARMONY


 

W tym wertykalnym wzorze nawiązującym do sturtury marmuru możemy odnaleźć przepych i elegancje na światowym poziomie. Harmony jest klasycznie zainspirowana nowoczesną interpretacją kamiennych powierzchni.Tapeta Harmony wniesie elegancję i wyrafinowanie do każdego wnętrza.

 •  
 

ILLUSION


 

Illusion zachwyca optycznym wzorem. Oświetlenie odgrywa istotną rolę w barwnej interpretacji tego wzoru. Warstwowe zastosowanie pigmentów opalizujących uzupełnia bogatą i zróżnicowaną paletę kolorów, która zmienia się, błyszczy i zaskakuje. Illusion geometrycznie nadaje wnętrzu wyraźnego akcentu.

 •  
 

KOMODO


 

Komodo to wertykalny wzór, zainspirowany strukturą skóry jaszczurki. Wszechstronny w swojej stylistyce, wzorniczo również nawiązuje do skóry węża czy kory drzewa. Pionowe teksturowane pasma tworzą delikatne wrażenie ruchu, a metaliczne podświetlenia zwiększają głębię.

 •  
 

LA MARCHE


 

La Marche znajduje inspirację w tradycyjnej, azjatyckiej technice tworzenia barwnych tkanin zachwycającej misternym wykonaniem - ikat. Paleta spokojnych, ziemistych neutralnych kolorów jest odwzorowaniem naturalnych barw przędzy tradycyjnych wzorów ikat, wzbogaconych również o akcenty indygo, mchu i czerwonej skały.

 •  
 

LENNON GRASS


 

Ten wzór został zainspirowany pięknymi neutralnymi azjatyckimi tkaninami. Zręcznie odtworzono wzór, aby uchwycić skomplikowane szczegóły włókien naturalnych. Paleta Lennon Grass oferuje 12 naturalnych tonacji kolorystycznych i 5 nowoczesnych kolorów akcentujących ciepłe tony stanowiących idealne tło dla eleganckich, nowoczesnych mebli oraz tradycyjnego wystroju.

 •  
 

MODERN INDUSTRY


 

Ten popularny wzór drugiej generacji został odświeżony przez zmianę kolorów części palety i wprowadzenie nowego wytłoczenia krzyżowego, który nadaje mu połysku. Subtelny wzór Modern Industry odzwierciedla efekt malarski, tynk czy szczotkowany metal w zależności od koloru - świeży, nowy wygląd w 36 kolorach i niekończące się możliwości aranżacyjne.

 •  
 

REMIX


 

Geometria spotyka się z naturalnym wyglądem Remix, wyróżniającym się stylem. Remix zawiera ciągi o okrągłych kształtach powtarzających się i tworzacych unikalny, abstrakcyjny wzór. Kolory obejmują paletę barw od miękkich nut neutralnych do akcentów o bardziej żywych.

 •  
 

RIVULET


 

Rivulet to klasyczny wzór w 24 pięknych kolorach. Pionowe i poziome paski tworzą dość sztywną kratownicę z naciskiem na grę pionową. Warstwy matu i połysku tworzą magiczny wygląd. Rivulet to uniwersalny wzór pasujący zarówno do tradycyjnych, jak i nowoczesnych wnętrz.

 •  
 

STIXX


 

Stixx to tapeta o mocnych wytłoczeniach i geometrycznym wzorze. Mocne kolory podstawowe do wyboru. Stanowi świetny efekt dekoracyjny.

 •  
 

TRANQUILITY


 

Tranquility to tapeta winylowa o wyraźnej strukturze wytłaczana głeboko, z fakturą tkaniny. Błyszczące akcenty koloru i blask metaliczny mieszają się ze sobą tworząc pięknie odbijajaco światło powłokę. Tranquility jest dostepne w bogatej gamie kolorystycznej. Pasuję zarówno do nowoczesnych, jak i tradycyjnych wnętrz obiektowych.

 •  
 

WATER STREET


 

Water Street czerpie inspirację z techniki barwienia tkaning tzw. "space dying", która daje piękny efekt przejścia z jednego koloru na drugi. Zaprojektowany z subtelnymi niuansami i wszechstronnością wyglądu, Water Street dopełni różnorodne wyposażenie wnętrz, jednocześnie radykalnie zmieniając przestrzeń.

 •