Tapety obiektowe Newmor Designer

 
 

Leigh Bagley


 

Kolekcja zaprojektowana przez Leigh Bagley absolwenta Royal College of Art w Londynie. Praktyka Leigh łączy tradycyjne metodologie projektowania z technologią cyfrową, aby tworzyć wzory bogate w geometryczne motywy, formy i przede wszystkim kolory.

 

Stephen Walter


 

Kolekcja zaprojektowana przez Stephena Waltera znanego z doskonałej jakości rysowanych ze szczegółami map pełnych symboli, nieskończonej ilości detali graficznych i tekstowych. Odkryj znaczenie obiektów i ukrytych figur.

 

Augustus Kotei


 

Kolekcja łącząca kolory i tekstury. Augustus - londyński artysta, tworzy indywidualne powierzchnie łączące ciekły metal, żywicę, tynk i farbę, łącząc innowacyjny design z autentycznym rzemiosłem.

 

Iona Crawford


 

Kolekcja zaprojektowana przez szkocką artystkę Ione Crawford podzielona na 18 lini wzorniczych zainspirowana obrazami artystki. Tapety z autorskimi wzorami szczególnie polecamy do luksusowych wnętrz.

  •  
 

Patternistas


 

Kolekcja zaprojektowana przez małżeństwo, wielbicieli koloru i oryginalnego wzornictwa. Wzory oparte na graficznej eksploracji naturalnych form. Ta eklektyczna kolekcja może być dowolnie skalowana, przekolorowywana, i nadrukowana na dowolnej tapecie Newmor.

 

Ptolemy Mann


 

Kolekcja zaprojektowana przez konsultantkę kolorów tworzącą hafty ścienne Ptolemy Mann, której prace artystyczne stały się inspiracją dla nowoczesnej filozofii Bauhausu. Wzory mogą być dowolnie skalowane.