Wykładziny dywanowe Halbmond

 
 

Rug Creation


 

Kolekcja dywanów Rug Creation zaskakuje oryginalnością i niesamowitym nasyceniem kolorów! Dywany z każdego wzoru są dostępne do wyboru w jakościach AP 1000, AP 1500, ART. 1050, ART. 1400. 4 rozmiary: 90 x 135 cm, 120 x 180 cm, 160 x 240 cm oraz 200 x 300 cm.

 

Shape & Create


 

Kolekcja płytek dywanowych, która zachwyca wzorami i kolorami. Dzięki wykładzino z kolekcji Shape & Create stworzysz niepowtarzalny projekt podłogi. 

 

Mega Tiles


 

Kolekcja, która zachwyca nie tylko wzorami, ale i formatem płytek! Płytki dywanowe Mega Tiles to niepowtarzalne wzory idealne do biur i przestrzeni komercyjnych.

 

SET IT UP


 

Kolekcja płytek dywanowych dająca ogromne możliwości aranżacyjne. Fascynujący potencjał kreowania przestrzeni i zabawy formami.

 

QUICKSTART


 

Kolekcja nawiązująca do Quickstep oferuje 40 ponadczasowych wzorów w 5 odcieniach specjalnie wyselekcjonowanych dla wnętrz biurowych. Zalety: szybki wybór i dostawa, ekonomicznie atrakcyjna.

 

QSTEP 2


 

Klasyczne wzory i geometryczne motywy sprawdzające się w wielu nowoczesnych obiektach komercyjnych

  •  
  •  
  •  
 

BLACK&WHITE


 

Kolekcja Black & White została zainspirowana mocnym monochromatycznym stylem lat 50. Elegancka, prosta i wyrazista.

 

OCEAN LINE


 

Marynistyczne motywy I wzory nawiązujące do nadmorskiego wybrzeża w modnych kolorach odwzorowujących odcienie plaży i morza.

 

PURE ELEMENTS


 

Organiczne motywy I wzory inspirowane naturą. Wzajemne oddziaływanie elementów, designu i technologii. Podłoga może tworzyć unikalne tematyczne doświadczenie.

 

SEASON COMFORT


 

Klasyczne kwiatowe i geometryczne wzory w naturalnych spokojnych odcieniach inspirowane przyrodniczymi motywami. Ponadczasowa elegancja pasująca do każdego typu wnętrza.

 

COSY MOMENTS


 

Cosy Moments to kolekcja zachwyca oryginalnymi norweskimi motywami. Miękkie wzory zainspirowane tkanymi dzianinami i koronkowymi splotami.

 

VINTAGE


 

Eklektyzm i siła oryginału. Łączenie ze sobą stylów różnych epok zaskakuje i tworzy zupełnie nowy wymiar wykładziny.

 

NIGHTLIFE


 

Bogata I ciekawa kolekcja ornamentowych motywów przełamujących standardowe konwencje. Nowoczesność I folklor.

 

Nightlife Tiles


 

Kolekcja Nightlife Tiles to mocne wyraziste wzory wykładzin w płytkach w wymiarach 60x60 cm i 96x96 cm, do wyboru na podkładzie Easy Lift 2,5 lub na filcu 1000g.

 

CIRCLE IN MOTION


 

Geometryczne i holistyczne kształty w nowoczesnym stylu. Harmonijny i elegancki design; kolekcja obejmuje wzory symetryczne oraz niestandardowe.

 

X-TRA


 

Bogata kolekcja wzorów o różnorodnych nowoczesnych motywach i geometrycznych wzorach.

 

STEP BY STEP


 

Nowoczesny design w pastelowych odcieniach. Wariacje wzornicze dające możliwość zindywidualizowania każdego wnętrza.

  •  
  •  
  •  
 

FLAT LOOP


 

Kolekcja Flat Loop to wykładzina pętelkowa wysokiej jakości charakteryzująca się solidną konstrukcją, długą żywotnością, niskimi kosztami utrzymania i wysokim komfortem.

 

BEL ETAGE


 

Ponadczasowe pałacowe wzory zainspirowane malowidłami sprzed 130 lat. Seria pięknych bogato zdobionych wzorów zinterpretowanych na nowo.

 

CLASSIC SELECTION


 

Popularne klasyczne wzory w szerokiej palecie kolorystycznej. Sprawdzone wzory i linie projektowe pasujące do każdego wnętrza.

 

QSTEP


 

Klasyczne uniwersalne wzory i proste motywy sprawdzające się w standardowych obiektach komercyjnych

  • Katalog PDF
  •  
 

HOSPITALITY 3


 

Klasyczne uniwersalne wzory i proste motywy sprawdzające się w standardowych obiektach komercyjnych