Konkurs dla architektów i projektantów "Projekt wnętrza z Finice Floor"

27/09/19

 

Wystartowała pierwsza edycja konkursu "Projekt wnętrza z Fitnice Floor" – konkursu Newmor Polska, skierowanego do architektów i projektantów wnętrz. Uczestnicy mogą zgłaszać projekty z dziedziny architektury wnętrz z wykorzystaniem wykładzin winylowych z kolekcji Fitnice Floor hiszpańskiego producenta Vertisol.

Wieczór hiszpański z Newmor Polska

03/09/19

 

27 września 2019 przy ul. Zakopiańskiej 144 w Krakowie rozpocznie się pierwsze z cyklu spotkań Wieczorów Dla Architektów z Newmor Polska. Bogaty program przygotowany przez organizatorów będzie się ogniskował wokół atrakcyjnych tematów przybliżających kulturę i obyczaje m.in. Hiszpanii, Stanów Zjednoczonych, Anglii, Belgii, Niemiec..

Firmowy Dzień Dziecka

10/06/19

 

W miniony weekend odbył się firmowy Dzień Dziecka pełen wielu wspaniałych atrakcji. Zespół Newmor Polska wraz z najłodszym pokoleniem spotkał się w Kryspinowie na terenie parku linowego.  

Majówka Architektów

12/05/19

 

Mieliśmy okazję być Partnerem w sobotnim spotkaniu z architektami. Za nami warszawska Majówka Architektów 2019, spotkanie służące integracji, nieformalnej wymianie myśli i licznym dyskusjom na tematy projektowe.

Wspaniałych Świąt Wielkanocnych!

18/04/19

 

Wyjątkowej, spędzonej w niezwykłej atmosferze, ciepłej Wielkanocy! To czas kiedy rodzina, przyjaźń i spokój są najważniejsze!

Integracja zespołu Newmor Polska

05/04/19

 

Dziś mieliśmy możliwość spotkać się razem na torze wyścigowym gokartowym wraz z najmłodszym pokoleniem Newmor. Po podziale na kategorie rozpoczeliśmy zawody. Każdy miał możliwość wykazania się umiejętnościami. 

Zapraszamy na stoiska Newmor Polska podczas 4DD w Katowicach

15/01/19

 

Serdecznie zapraszamy na stoisko Newmor Polska podczas targów 4DD w Katowicach. Przez cztery dni ikony światowego i polskiego designu, najwięksi architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe oraz deweloperzy będą dyskutować o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze i designie.

Newmor charytatywnie dla Kwiat Kobiecości

07/01/19

 

Każda kolejna kobieta, która dzięki działaniom fundacji Kwiat Kobiecości pójdzie do lekarza i wykona cytologię, będzie wielkim sukcesem nas wszystkich.  My dołożyliśmy swoją cegiełkę do wyposażenia nowej warszawskiej siedziby biura organizacji. 

Wesołych Świąt!

24/12/18

 

Z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim pracownikom, współpracownikom, partnerom biznesowym oraz klientom szczęścia, nadziei i miłości. Aby ten piękny czas owocował rodzinnymi spotkaniami, wspaniałą atmosferą, jak również spokojem i radością.

Firmowa Wigilia w nowym biurze Newmor

14/12/18

 

Wigilie firmowe w Newmor Polska zawsze są magiczne, w tym roku nie mogło być inaczej. My już świętujemy, tryskamy pozytywną energią, rozpieszczamy się prezentami i tradycyjnymi smakami świąt. Życzymy Wam wszystkiego co najlepsze i samych dobrych ludzi wokół.

Nowe oblicze loftu - odmieniony Qubus Hotel Łódź

07/12/18

 

Łódź to miasto, które nieustannie się rozwija - stare fabryki prezentują się w nowoczesnej odsłonie, przyciągając miłośników loftowych aranżacji. Niedawno nowe oblicze zyskał również hotel Qubus. Aranżację uzupełniają wykładziny oraz tapety od Newmor Polska.

Mikołajki z Newmor Polska

06/12/18

 

Kiedy życie jest piękne?  Wtedy, gdy myślimy przede wszystkim o innych. Jak co roku Mikołaj z Newmor Polska odwiedził podopiecznych Koła Towarzystwa Przyjaciół Dzieci „Prokocimek” działającym przy Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie. 

Newmor pomaga charytatywnie

08/11/18

 

Interwencyjny Ośrodek Preadopcyjny w Otwocku to tymczasowy dom dla wyjątkowych lokatorów. We współpracy z fundacją Medicover i wieloma osobami i firmami udało się odmienić dotychczasowe wnętrza w kolorowy świat Maluchów.

European Property Awards 2018 - I nagroda dla pracowni Tremend za wnętrza Novotel Poznań Centrum

31/10/18

 

Za nami oficjalna gala prestiżowego konkursu European Property Awards 2018. Projekt pracowni Tremend dla Novotel Poznań Centrum zwyciężył w kategorii Hotel Interior Design. Cieszy nas to ogromnie, bo nasze produkty są częścią tej realizacji! 

Dobra wykładzina? Nasze rekomendacje w najnowszym wydaniu magazynu Hotelarz

18/10/18

 

Dekorując wnętrza komercyjne architekci coraz częściej sięgają po innowacyjne pomysły, stawiając przy tym na funkcjonalność, estetykę i ład. Jakie wykładziny rekomendujemy? Jakie są najświeższe trendy? Zapraszamy do lektury magazynu Hotelarz.

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska na targach Warsaw Home

08/10/18

 

Warsaw Home już za nami. Ostatnie dni spędziliśmy w podwarszawskim Nadarzynie, gdzie odbywały się III Międzynarodowe Targi Wyposażenia Wnętrz. Znane postaci, interesujące wykłady, niepowtarzalna atmosfera i wspaniałe stoiska największych marek wnętrzarskich z całej Europy.

Newmor Polska na targach Warsaw Home 4-7.10.2018

01/10/18

 

Serdecznie zapraszamy na stoisko Newmor Polska podczas targów Warsaw Home - Międzynarodowych Targów Wyposażenia Wnętrz - Hala C, C.14-16.

Gala jubileuszowa w Novotel Centrum Kraków

24/09/18

 

21. września dopisało wszystko - pogoda, goście i nastrój. W wydarzeniu udział wzięło około 200 gości, w tym przedstawiciele branży architektonicznej oraz mediów. Bardzo dziękujemy Wam za wspólne świętowanie! Mamy wrażenie, że wszystko się udało, bo skończyliśmy nad ranem!

Jubileusz Newmor Polska - 18 lat na rynku

24/09/18

 

Z okazji jubileuszu spotkaliśmy się z naszymi klientami, partnerami i przyjaciółmi podczas Dnia Otwartego w biurowcu Newmor Polska., a wieczorem bawiliśmy się wspólnie z naszymi gośćmi na gali, która odbyła się w hotelu Novotel Kraków Centrum. 

Kraków Business Run 2018

03/09/18

 

Juz drugi raz z rzędu postanowiliśmy wesprzeć potrzebujących i zdecydowaliśmy się na udział Poland Business Run. Jest to największy charytatywny bieg biznesowy, który pomaga spełniać marzenia osób po amputacjach.

Nowy biurowiec na 18.ste urodziny Newmor Polska!

01/09/18

 

Z okazji 18.stych urodzin postanowiliśmy sprawić sobie prezent :) We wrześniu świętować będziemy 18 lat obecności w Polsce, połączone z prezentacją najnowszego biurowca firmy, mieszczącego się w Krakowie. 

Nowe biuro Newmor Polska

18/06/18

 

Nowy biurowiec Newmor Polska w Krakowie oficjalnie został otwarty. Serdecznie zapraszamy wszystkich projektantów, architektów i inwestorów, którzy szukają oryginalnych, nowoczesnych, a przede wszystkim bardzo dobrych jakościowo materiałów.    

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

29/03/18

 

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych pracownikom, współpracownikom, partnerom biznesowym i klientom życzymy dużo zdrowia, wiosennego nastroju oraz radości płynącej ze spotkań z najbliższymi.

Otwórz się na nowe - 13. edycja konferencji OKK! design

14/03/18

 

Podczas 13. edycji Otwórz się na nowe - 13. edycja OKK! design poznaliśmy najnowsze trendy w zakresie tapet i wykładzin, stosowanych w obiektach komercyjnych. Prezentację w imieniu firmy przedstawił Robert Sznigir. 

4 Design Days 2018 z Newmor Polska

19/02/18

 

W dniach 15-18 lutego 2018 r., w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Spodku w Katowicach, odbyła się III już edycja 4 Design Days – największego w tej części Europy wydarzenia rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa. 

Newmor we Wnętrzu Otwartym w ramach Targów Światło w EXPO XXI Warszawa

31/01/18

 

Zostaliśmy zaproszeni do projektu Wnętrza Otwartego w ramach Targi Światło w EXPO XXI Warszawa - Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe.

Newmor na targach Domotex i Heimtextil 2018

23/01/18

 

W ostatnim czasie nasza delegacja odwiedziła targi Heimtextil i Domotex 2018, gdzie odbyła spotkania z naszymi dostawcami i firmami partnerskimi. 

Wesołych Świąt życzy Newmor Polska

22/12/17

 

Wesołych Świąt życzy Newmor Polska

Szkolenie sprzedażowe

16/11/17

 

Nasz zespół handlowy nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, aby sprostać każdemu wyzwaniu stawianemu nawet przez najbardziej wymagających klientów. 

Przeprowadzka do nowego biura

05/10/17

 

Akcja PRZEPROWADZKA! Wszystkie ręce na pokładzie! Od jutra pracujemy już w nowym biurze przy ul. Zakopiańskiej 144. 

Pozwolenie na użytkowanie biurowca

29/09/17

 

Dziś świętujemy! Newmor ma nową siedzibę! Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż otrzymaliśmy pozwolenie na użytkowanie naszego nowego biurowca przy ulicy Zakopiańskiej 144 w Krakowie. Zapraszamy do nas po przeprowadzce!

Wykładziny od Newmor Polska na wybiegu!

20/09/17

 

Podczas Mercure Fashion Night by Anna Drabczyńska we Wrocławiu miłośnicy modowych trendów w ramach 16. edycji  Fashion Meeting Pop Up, mieli możliwość zobaczenia najnowszysch sportowych i eleganckich stylizacji. 

Polish Business Run

03/09/17

 

Poland Business Run to największy charytatywny bieg biznesowy, który pomaga spełniać marzenia osób po amputacjach. Postanowiliśmy wesprzeć tą piękną akcję..

Obchody 50-lecia Newmor LTD

24/06/17

 

Obchody 50-lecia Newmor LTD obdyły się w walijskim miasteczku Welshpool. W uroczystości wzieli udział przedstawiciele fabryki, pracownicy, partnerzy biznesowi i przyjaciele.

Firmowy Dzień Dziecka

02/06/17

 

Z okazji Dnia Dziecka, zespół Newmor przygotował spotkanie dla naszego teamu oraz jego najmłodszych kompanów. 

Dzień dziecka

01/06/17

 

Z okazji Dnia Dziecka jak co roku przygotowaliśmy prezenty dla podopiecznych Towarzystwa Przyjaciół Prokocimek.

Newmor Złotym Sponsorem Hotel Investment Trends Poland&CEE

04/05/17

 

Serdecznie zapraszamy na konferencję Hotel Investment Trends Poland & CEE, która odbędzie się 17 maja w Hotelu Courtyard Marriott w Warszawie. 

Współpraca z siecią Accor

02/03/17

 

Od początku 2006 roku współpracujemy na stałe z siecią Accor dostarczając tapety i wykładziny obiektowe do hoteli tej grupy. 

I MIEJSCE dla Hotelu Indigo, KRAKÓW – niesamowite wnętrza!

03/02/17

 

Zwycięzcą w 10. edycji konkursu Hotel z Pomysłem 2016 został Hotel Indigo w Krakowie..

50-lecie Newmor Wallcoverings

11/01/17

 

Z okazji 50-lecia firmy Newmor Wallcoverings na rynku globalnym oraz 17-lecia na rynku polskim serdecznie dziękujemy wszystkim klientom i partnerom biznesowym..

Wszystkiego najlepszego w 2017

04/01/17

 

Z okazji rozpoczynającego się Nowego Roku składamy wszystkim serdeczne życzenia! 

Szkolenie produktowe w Hotelu Bania

01/12/16

 

Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo i miłą atmosferę podczas naszego szkolenia w Hotelu Bania w Białce Tatrzańskiej.

Newmor na WorldHotel 9. Międzynarodowych Targach Wyposażenia Obiektów Noclegowych

17/10/16

 

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko podczas 9. Międzynarodowych Targów Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel. 

Hotel Bania najlepszym hotelem w 23. edycji konkursu World Travel Awards

05/10/16

 

Gratulacje dla Hotelu Bania za zdobycie tytułu najlepszego hotelu w kategorii Najlepszy Hotel Rodzinny w 23. edycji konkursu World Travel Awards! Międzynarodowy konkurs nazywany "turystycznym Oscarem" nagradza najlepsze hotele w kilku kategoriach. 

Newmor Custom - nowa kolekcja fototapet obiektowych

14/09/16

 

Najnowsza kolekcja modnych fototapet obiektowych, które odmienią każde wnętrze już dostępna. 9 niesamowitych wzorów inspirowanych naturalnymi strukturami, metalicznymi odcieniami i geometrycznymi motywami. 

International Property Awards dla projektu lobby Novotel Wrocław Centrum

09/09/16

 

Gratulujemy pracowni Tremend zdobycia prestiżowej nagrody International Property Awards w kategorii Hotel Interior Poland 2016-2017 dla projektu lobby Novotel Wroclaw Centrum.

Prezenty dla podopiecznych Fundacji Prokocimek

01/06/16

 

Z okazji Dnia Dziecka postanowiliśmy sprawić dzieciakom z wydziału onkologii Szpitala w Prokocimiu trochę radości. Wspólnie z naszymi partnerami zorganizowaliśmy paczki z upominkami. Akcja zakończyła się pełnym sukcesem! Serdecznie dziękujemy wszystkim za wsparcie. 

Jak produkujemy tapety kontraktowe..

26/02/16

 

Ujawniamy kulisy produkcji tapet kontraktowych w naszej fabryce w Wielkiej Brytanii. Położona w otoczeniu wspaniałej walijskiej zieleni fabryka zatrudniająca doświadczonych specjalistów projektuje, produkuje i dystybuuje tapety dla obiektów komercyjnych i użyteczności publicznej na całym świecie. 

8. Międzynarodowe Targi WorldHotel 2015

14/10/15

 

Zostaliśmy zaproszeni do prezentacji naszej firmy w specjalnej Strefie Designu na kolejnych targach wyposażenia obiektów hotelowych Worldhotel 2015. 

Nowe biuro Newmor Polska

04/05/15

 

Newmor Polska zakupiła teren inwestycyjny wraz z istniejącą infrastrukturą i ogłosiła plany rozbudowy biurowca w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej. Początek budowy inwestycji planowany jest na II kwartał br. 

Newmor na targach Domotex 2015

27/01/15

 

Podobnie jak w poprzednich latach, tak i w tym roku odwiedziliśmy jedne z największych targów branży podłogowej na świecie Domotex 2015.

Wesołych Świąt!

09/12/14

 

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia składamy Państwu serdeczne życzenia, zdrowia, szczęscia i wszelkiej pomyślności.

Newmor na targach Sleep - The Hotel Design Event

27/11/14

 

W dniach 26-27 listopada 2014 roku po raz kolejny odbyły się w Londynie targi hotelarskie Sleep. Newmor również uczestniczył w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Konferencja Biurowce w Polsce z Newmor Polska

21/10/14

 

Biurowce w Polsce to jedno z najważniejszych i najbardziej prestiżowych spotkań branży biurowej w Polsce. W tym roku równiez Newmor zaprezentował swoje osiagnięcia na rynku biurowym.

Newmor na targach WorldHotel 2014

19/09/14

 

W dniach 17-19 września ponad 130 wystawców prezentowało swoją ofertę na 7. Międzynarodowych Targach Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel 2014. Mieliśmy okazję po raz kolejny wziąć udział w tym prestiżowym wydarzeniu. 

Inspirująca Przestrzeń Biurowa

11/06/14

 

11 czerwca we Wrocławiu spotkaliśmy się z architektami projektującymi obiekty biurowe. Konferencja była okazją do podzielenia sie wiedzą o produktach dedykowanych do wnętrz komercyjnych.

Newmor prelegentem podczas 6. Konferencji Inwestycji Hotelowych

13/05/14

 

Zostaliśmy zaproszeni w roli prelegenta do udziału w Konferencji Inwestycji Hotelowych, która odbyła się 13 maja w Warszawie w Hotelu Intercontinental. 

Export Conference 2014

29/04/14

 

Podobnie jak w poprzednich latach tak i w tym roku wzieliśmy udział w Export Conference 2014, której organizatowem jest jeden z największych producentów wykładzin dywanowych na świecie - Halbmond. 28 i 29 kwietnia br. mieliśmy przyjemność spotkać się z przedstawicielami firm z całego świata.

Nowy showroom Newmor Polska w Warszawie

22/04/14

 

22 kwietnia 2014 r. z przyjemnością otwarliśmy kolejny showroom w Warszawie. Serdecznie zapraszamy wszystkich związanych z branżą wykończenia wnętrz komercyjnych do odwiedzenia naszego nowego biura. 

Targi Domotex 2014 w Hanowerze

14/01/14

 

W dniach 11-14 stycznia - DOMOTEX - MIĘDZYNARODOWE TARGI DYWANÓW I POKRYĆ PODŁOGOWYCH. Newmor po raz kolejny odwiedził targi dywanowe w Hanowerze, które w tym roku obfitowały w wiele ciekawych inspiracji. 

PROJEKTOWANIE OBIEKTÓW MEDYCZNYCH

17/10/13

 

Newmor Polska od 17 października br. będzie współorganizatorem cyklu konferencji poświęconych projektowaniu obiektów  medycznych w kontekście teorii, praktyki a rzeczywistości. Cykl będzie obejmował 5 miast - Warszawę, Kraków, Wrocław,  Gdańsk o Poznań. 

Targi Office Fair w Warszawie

31/10/12

 

W październiku wzięliśmy udział w pierwszej edycji targów Office Fair 

TARGI WORLD HOTEL W WARSZAWIE

30/09/12

 

We wrześniu braliśmy udział w targach hotelarskich World Hotel w Warszawie.

NOWE BIURO

31/08/12

 

Dzięki pracy i zaangażowaniu wielu osób, w sierpniu udało nam się przenieść do nowego biura. 

WIZYTA W FABRYCE HALBMOND

30/04/12

 

W kwietniu delegacja Newmor Polska gościła w fabryce wykładzin dywanowych Halbmond z okazji 130 rocznicy powstania  firmy.

WYRÓŻNIENIA

31/03/12

 

W ostatnim czasie nasza firma zdobyła kilka prestiżowych nagród. 

PISZĄ O NAS...

30/09/11

 

Zachęcamy do zapoznania się z artykułem pt. "Wykładziny - rynek producentów i dystrybutorów", który ukazał się w branżowym czasopiśmie "HOTELARZ".

Jak produkujemy tapety obiektowe..

 

Ujawniamy kulisy produkcji tapet kontraktowych w naszej fabryce w Wielkiej Brytanii. Położona w otoczeniu wspaniałej walijskiej zieleni fabryka zatrudniająca doświadczonych specjalistów projektuje, produkuje i dystybuuje tapety dla obiektów komercyjnych i użyteczności publicznej na całym świecie.