Wykładziny ze wzorem indywidualnym

 
 

CHROMOJET PRINT

WYKŁADZINY KONTRAKTOWE W TECHNOLOGII NADRUKU INDYWIDUALNEGO

 

Chromojet printing jest unikatową technologią nadruku, która gwarantuje równomierne nałożenie koloru na całej długości włókna. Kolory są trwałe, odporne na blaknięcie, a ponadto za każdym razem mogą być odtworzone w identycznych odcieniach. Nadruk jest bowiem wykonywany z gotowej palety

WARTO WIEDZIEĆ

Inwestycja w sprawdzone rozwiązania to gwarancja żywych kolorów i trwałości nadruku. Poszukując wyjątkowych projektów spełniających zarazem wysokie standardy jakościowe polecamy zwrócić uwagę na wykładziny poliamidowe wykonywane w technologii nadruku indywidualnego – chromo jet print.  

Daje nam to możliwość perfekcyjnego dopasowania podłogi do indywidualnych potrzeb i wnętrza, tak pod względem gamy kolorystycznej, wzorów, jakości oraz struktury. To dzięki takim rozwiązaniom mamy możliwość umieszczenia na wykładzinach dowolnych motywów, a nawet zdjęć zachowując żywe i trwałe kolory. Ten wysoce elastyczny system wysokociśnieniowego druku pozwala na pełną penetrację runa i bardzo dobrą ostrość wydruku, pozostając ekonomicznie atrakcyjnym.

Rezultatem są mocne obiektowe wykładziny, produkowane wyłącznie według indywidualnych oczekiwań klienta. Technologia chromo jet print umożliwia nadruk powtarzalnych kolorów, dzięki czemu w przypadku konieczności wymiany fragmentu wykładziny lub zamówienia kolejnych partii nie będziemy mieli problemu z różnicą odcieni. 

ZOBACZ PRZYKŁADOWE REALIZACJE 

 

PROCEDURA ZAMÓWIEŃ

   Spotkanie z przedstawicielem

Nasi przedstawiciele handlowi służą pomocą w doborze najlepszego rozwiązania związanego z pokryciem podłogowym. Przedstawiamy nasze propozyje. Jeżeli klient jest już zdecydowany przechodzimy do wyborów wzorów i jakości. Wskazówka: Optymalny czas potrzebny do stworzenia i wyboru najbardziej odpowiedniego wzoru, jak również optymalizacji kosztów to 2-3 miesiące przed realizacją.

   Przesłanie rzutów oraz projektu

Nadruk jest wykonywany na podstawie przesłanego projektu. Nasz dział techniczny udziela wskazówek, aby zapewnić najlepszą jakość nadruku. Następnie klient wybiera jakość wykładziny i dokładne kolory ze sznura kolorów, palety ral lub panton, które są przesyłane do fabryki wraz z projektem. Można również przesłać fragment materiału na podstawie którego dobieramy kolor lub wzór.

   Akceptacja wydruku

Fabryka przesyła print (plik produkcyjny) do akceptacji. Jest również możliwość wykonania tzw. “kocyka” czyli próbnego wydruku na wykładzinie w rozmiarze 1x1m. Po akceptacji klienta rusza proces produkcyjny.

   Transport do klienta

Gotowa wykładzina z nadrukiem jest przesyłana na obiekt w ustalonym terminie i montowana przez naszą ekipę.