WIELKOFORMATOWE NADRUKI NA WYKŁADZINACH PCV

 

Wykładzina PCV z nadrukiem posiada wszystkie właściwości charakteryzujące wykładziny przeznaczone do wnętrz komercyjnych.

Newmor oferuje ciekawe i innowacyjne rozwiązanie wykończenia podłóg - PCV Digital Printing. Jest to przełom w dziedzinie projektowania i wyposażania wnętrz, umożliwiający nadrukowanie na gładkiej powierzchni wykładzin elastycznych zarówno zdjęć, jak i wzorów, logo czy tekstów, nadając pomieszczeniom indywidualny charakter. W efekcie gwarantujemy Państwu umieszczenie dowolnego obrazu na dużej powierzchni wykładziny o szerokości aż do 4 metrów! Dzięki temu uzysujemy płynny wzór bez widocznej powtarzalności. Nadruk cyfrowy to nieskończone możliwości projektowe i bardzo duże rozmiary nadruku.

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii istnieje możliwość przeniesienia dowolnego zdjęcia, wzoru lub napisu na wykładzinę elastyczną PCV zachowując doskonałą jakość i barwę. Nadruk cechuje wysoka odporność na czynniki zewnętrzne oraz na działanie promieni UV. Dzięki warstwie nadruku zabezpieczonej warstwą poliuretanową wykładzina posiada klasę użytkową komercyjną i idealnie sprawdzi się w obiektach uzyteczności publicznej oraz komercyjnych. Dzięki nadrukowi na najlepszych drukarkach cyfrowych nadruk cechuje fotograficzna ostrość i najdokładniejsze odwzorowanie szczegółów. Ponadto przejścia tonalne i gradienty moga być nadrukowane z najwyższą precyzją zapewniając głębokie i nasycone barwy. Brak konieczności wykonywania drogich matryc czy cylindrów pod indywidualny nadruk sprawia, że wykładzina PCV z indywidualnym wzorem w druku cyfrowym to najbardziej efektywne rozwiązanie, które pozostaje ekonomicznie atrakcyjne. 

KOMPLEKSOWOŚĆ USŁUGI

1. WYBÓR ZDJĘĆ Z BAZY SHUTTERSTOCK

2. OBRÓBKA GRAFICZNA

3. WYDRUK I TRANSPORT PRÓB

4. WYDRUK I TRANSPORT ZAMÓWIENIA

5. MONTAŻ